Pulmaveebileht

Pulmakutse 3-4 päevaga. 

Miks valida digipulmakutse?

Pulma veebileht – pilkupüüdev, informatiivne, kompaktne, eristuv, loodust säästev, kiire.

Pulmade ettevalmistus on nagu täiskohaga töö: selleks, et saaksid seda vahvat etappi nautida, ulatame teile abikäe. Lisaks ajalisele ja rahalisele võidule ning väiksemale ökoloogilisele jalajäljele on meil varuks veel mitu trumpi, mis tõestavad teile et tegu on suurepärase lahendusega:

Digipulmakutse on hea moodus, kuidas koguda külalisi puudutav info tervikuna ühte kohta. Registreerumise vorm võimaldab mugavalt silma peal hoida nendel, kes on ennast tulijateks märkinud, ja neil, kes seda veel teinud pole. Unusta Exceli-tabelid ja ruudulised märkmikud!

Digitaalse pulmakutse trumbiks on ka valmimise kiirus – tellides Pronks paketi on kutse teie käsutuses juba paari päeva pärast!

Kolmas, aga mitte vähem oluline faktor on wow-efekt ja elevus, mida selline pulmakutse teie külaliste seas kohe kindlasti tekitab. Eestis äärmiselt uudne lahendus on teie külaliste jaoks kindlasti ootamatu!

MUGAVUS – sellest ei saa  üle ega ümber. Digitaalses pulmakutses saate oma külalisi pidevalt uue infoga kursis hoida. Pulma veebileht ei kaota oma aktuaalsust ka peo lõppedes, sest see on ideaalne paik, kus hiljem mugavalt pulmapilte jagada ja oma külalisi tänada. 

Vali sobiv pakett ning kõigest paari päeva või nädala pärast saate saata kutsed kõigile armsatele külalistele, olenemata sellest, kus eri maailma paigus nad ka ei asuks.

Näidis Sally and Mark (wpastra.com)

Näidis Willi and Donna (wpastra.com)

Näidis Hendrik ja Jane

Astuge esimene samm lähemale oma unistuste päevale!
Scroll to Top