Digitaalsed sünnipäevakutsed on uus trend

Minu käest küsitakse viimasel ajal aina rohkem, kas ma digitaalseid sünnipäevakutseid ka teen? Vastus on: jah, teen küll. Tehnilise poole pealt on vaid mõned erisused, aga muu metoodika, mida kasutan, on üsna sarnane.

Kui digipulmakutse tellimisel ei pea sa muretsema domeeni ostu pärast, sest ma teen selle alamdomeenile ehk teie pulmalehe link saab olema kujul: https://teieperenimi.digipulmakutse.ee/, siis sünnipäevakutse puhul ostab klient ise domeeni ja kodulehe majutuspaketi. Vaata kindlasti sooduskoode SIIT. Domeeni ja majutuse kulu aastaks umbes 60-70 eurot. Oma sünnipäeva kutse jaoks isikliku domeeni kasutamine ongi igati personaalsem ja tavaliselt lähenetakse nimevalikul järgmiselt: oma nimi + vanus, näiteks: toomas50.ee, jane45.ee või kes koos suuremaid juubeleid peavad, siis miks mitte janejahendirk80.ee, aga miks mitte ka oma ees- ja perenimi, kui see juba ei ole muidugi ärilisel otstarbel kasutuses nagu minul janehelandi.ee

Miks valida digitaalsed sünnipäevakutsed?

  1. Keskkonnasõbralikud: Digitaalsed kutsed vähendavad paberi kasutamist ja aitavad keskkonda hoida.
  2. Kuluefektiivsed: Säästate raha trükkimise ja postitamise pealt.
  3. Kohene kohalejõudmine: Saate kutsed e-posti või sotsiaalmeedia kaudu koheselt saata.
  4. Kohandatavus: Lihtne ja kiire muutmine, kui selleks vajadus tekib. nt muutub programmis midagi olulist nagu kella aeg
  5. RSVP jälgimine: Hoidke külaliste vastustel jooksvalt silm peal.
  6. WOW efekt: Garanteerin, Su külalised on hämmingus sinu loovlahendusest

Tahad ise teha? 7-sammuline juhend

Alustamine WordPressiga

Digitaalse sünnipäevakutse loomine WordPressis on lihtsam kui arvate, eriti valmis kujunduste abil. Siin on samm-sammuline juhend alustamiseks:

1. Seadistage oma WordPressi sait

Kui teil pole veel WordPressi saiti, peate selle esmalt seadistama. Valige usaldusväärne majutusteenuse pakkuja, installige WordPress ja valige domeeninimi, nagu eelpool soovitatud.

2. Valige teema

Valige WordPressi teema, mis sobib teie sünnipäevakutse stiiliga. Paljud tasuta ja premium-teemad on spetsiaalselt loodud ürituste ja pidude jaoks. Otsige näiteks Astra teemasid, mis pakuvad kohandamisvõimalusi ja on responsiivsed, et kutsed näeksid head välja igas seadmes professionaalsed.

3. Paigaldage lehekujunduse plugin

Disainiprotsessi lihtsustamiseks paigaldage lehekujunduse plugin nagu Elementor. Need pluginad pakuvad lohistamise funktsiooni, mis võimaldab teil luua kauneid paigutusi ilma kodeerimisoskusteta. Soovid proovime Elementor PRO soodushinnaga, kirjuta mulle jane@digipulmakutse.ee

4. Valige mall

Sirvige oma valitud teema või lehekujunduse plugina saadavalolevaid malle. Paljud mallid on loodud ürituste jaoks ja neid saab hõlpsasti kohandada sünnipäevakutseteks. Valige mall, mis vastab teie nägemusele, nii peate vähem muudatusi tegema.

5. Kohandage oma kutset

Nüüd tuleb lõbusam ja loovam osa – kutse kohandamine! Siin on mõned elemendid, mida saate isikupärastada:

  • Tekst: Lisage sünnipäevalapse nimi, kuupäev, kellaaeg ja peo asukoht.
  • Pildid: Laadige üles sünnipäevalapse fotod või muud teemakohased pildid või videod.
  • Värvid ja fondid: Kohandage värviskeemi ja fonte vastavalt oma stiilile.
  • Täiendavad üksikasjad: Lisage lisateavet nagu riietus, kingituse eelistused või juhised peokohta saabumiseks. Seadista Google mapsi kaart. Peojuht ja ansambli info.
6. Lisa RSVP funktsioon

Külaliste nimekirja jälgimiseks lisage oma kutsele RSVP vorm. Paljud WordPressi pluginad, nagu WPForms või Ninja Forms, võimaldavad hõlpsalt kohandatud vorme luua. Veenduge, et teie RSVP vorm kogub olulist teavet nagu külaliste nimed, kontaktandmed ja osalemise kinnitus.

7. Avalda ja jaga

Kui olete oma digitaalse kutsega rahul, on aeg see avaldada. Looge oma WordPressi saidil kutsumiseks eraldi leht ja jagage linki oma külalistele e-posti või sotsiaalmeedia kaudu. Samuti saate kasutada pluginaid nagu Mailchimp, et saata kutsed otse oma kontaktide loendisse.

PS! Selleks, et sait Googlest välja ei tule, pane sätete alt indekseerimine kinni!

Telli sünnipäeva kutse ekspertidelt

Kui siiski tunned, et tehniline maailm (WordPress) pole sinu teema ja ei soovi selleks aega kulutada kümneid tunde, siis loomulikult tulen ma sulle appi ja teen kutse valmis kasvõi mõne tunniga. Hind alates 199 eurot, küsi oma sünnipäevakutse jaoks personaalset pakkumist jane@digipulmakutse.ee

Vali sobiv pakett ning kõigest paari tunni, päeva või nädala pärast saate saata kutsed kõigile armsatele külalistele, olenemata sellest, kus eri maailma paigus nad ka ei asuks.

Vaata tehtud töid SIIT.

Scroll to Top