Digilahendused, mis aitavad pulmade planeerimisel

Digilahendused, mis aitavad hoida kokku pulmade eelarvet ning aega.

QR kood – kus seda pulmas nutikalt kasutada

QR koodiga saab nii palju asju ära lahendada. QR on oma leiutiselt väga vana asi, aga on moes lainetena, viimastel aastatel on taas väga paljudes kohtades kasutusse tulnud ja pea igas sektoris võib QR koodi lahendusi kohata.

Pulmades, näiteks lauaplaan – esiteks on suur rahaline kokkuhoid, kui tellida suur molbertile või muule pinnale asetatav lauaplaan. QR saad selle kasvõi ise välja printida, kujunduse Canvas teha ja lisada ilusasse raami ja ongi olemas. Aga võid ka lauanumbriteg ühes stiilis teha nagu alloleval pildil ja meie tegime. QR kood on pleksiklaasil.

Dekoreerija leiab sellele mugava koha, nagunii tulevad külalised varem ja neil tore skoos skännida ja uudistada, kes kelle kõrval istub.

Lauanumbrid ja lauaplaan (QR kood)
Lauanumbrid ja lauaplaan (QR kood). Foto: Bella Disain

Rakenduste soovitused

QR koodi rakendusi on sadu erinevaid, oleneb kas tahad tasuta või tasulist. Toon järgnevas nimekirjas välja mõned mida olen ise kasutanud ja nende plussid ja miinused.

Viktoriinide jaoks rakendused

Viktoriin on lahe mäng igal sündusel, ka pulma sobib see suurepäraselt. Muidugi võib seda teha “vanakooli” moodi paberil, kuid siiski kui sul on noorem seltskond, siis mis seal salata – nemad armastavad interaktiivsust ja mida rohkem nad mobiilis kaasata, seda aktiivsemad nad on. Minu lemmikud ON:

  • Menti.com
  • Slido.com

Digikutsete saatmise võimalused

Kõik ei taha pulmaveebilehte ja neile olen soovitanud Greenvelope keskkonda. Selle keskkonna suurimaks plussiks on lihtne reaalajas RSVP jälgimine.

Scroll to Top