Pulmakutsed teevad revolutsiooni!

Pulmakutsed
Shutterstock

7 põhjust, miks üha enam pruutpaare otsustab digitaalse pulmakutse kasuks

Nüüd see juhtubki – te ütlesite teineteisele JAH! Enne kui saate nautida esimesi päevi õnneliku abielupaarina, on aga tuhat üks otsust vaja langetada: millised pulmakutsed, pulmapaik, menüü, pulmakleit ja ülikond, pulmaisa, ajakava..? See kõik võtab kogenumagi organiseerija jalust nõrgaks ning põhjustab pinget, mis on aga viimane asi, mida pulmade eel tarvis. Pulmade planeerimisega seotud stressi vältimine ongi üks peamistest põhjustest, miks üha sagedamini saavad pruutpaaride seas eelistatuks digitaalsed pulmakutsed ehk pulmalehed. Ent häid põhjusi on veelgi!

Digitaalne lahendus on soodsam kui traditsioonilised pulmakutsed

Küllap olete esimese eelarve juba kokku löönud (ja sealjuures natuke ka ohanud – me teame seda tunnet). Pulmakutsete rida on sealjuures tõenäoliselt üsnagi arvestatav kulu, eriti kui sinna juurde panna ka kutsete valimisele, teksti loomisele, saatmisele ja muule sellega seonduvale kuluv aeg. Mida rohkem inimesi, seda kallimaks pulmakutsete rea lõpus olev summa kasvab. Digitaalse pulmakutse puhul pole vahet, kas saadate selle 10, 50 või 100 inimesele – hind jääb samaks.

Pulmaleht on keskkonnasõbralikum alternatiiv

Enam ei saa mööda vaadata asjaolust, et iga meie tegevus jätab keskkonnale jälje. Et ka tulevased põlvkonnad saaksid nautida stabiilset ja puhast elukeskkonda, peame tarku valikuid tegema juba praegu. Paberist pulmakutsed tähendavad paberikulu kutsele endale, ümbrikule, RSVP-kaardile… mis kõik tõenäoliselt ühel hetkel nagunii prügikastis lõpetavad. Pulmalehe loomine on suurepärane viis oma süsiniku jalajälje vähendamiseks.

Pulmaleht teeb planeerimise PALJU kergemaks

Digitaalne pulmakutse on justkui sinu pulmade veebikodu – kogu vajalik info on kogu aeg ühes kohas olemas. Kui midagi muutub ja infot on vaja operatiivselt edastada, saab selle pulmalehel kahe klikiga ära muuta ja uus teave jõuab kõigini veebilehe laadimiskiirusega. Ei mingit üle helistamist ega kirjutamist, mis rööviks su väärtuslikku aega. Lisaks sellele on kõigil külastajatel mugav pulmalehel anda teada oma tulekust või mittetulekust (RSVP), mis omakorda hõlbustab menüü jms planeerimist.

Digitaalsed pulmakutsed – terviklahendus kujundusest tekstini

Mis tahes suurt üritust või tegevust planeerides on liigse stressi vältimise võtmeteguriks delegeerimine ning oma ala spetsialistide kaasamine. Aitame sul valida välja just teie pulma sobiva stilistika ning seome kõik pulmalehe osad harmooniliseks tervikuks. Soovi korral abistame ka tekstide loomisega – ikka selleks, et kõik oleks täiuslik! Iga pulm on ainulaadne ning digipulmakutse koos hoolikalt valitud sisu, piltide ja tekstiga aitab unikaalsusel esile tulla juba alates esimesest hetkest, mil pulmakutse teie pere ning sõpradeni jõuab.

Uue aja pulmakutsed on võimalikult informatiivsed

Paberkutsed on üsna piiratud formaadiga, mistõttu saab sellele kirja panna vaid kõige olulisema. Palju infot tuleb seetõttu edastada eraldi kirjutades või helistades – näiteks täpsustada asukohta, ööbimisvõimalusi, riietust, erisoove kingi ja lillede osas, kas ka lapsed on pulma oodatud jne. Usu, mida detailsem on kohe algul loodud pulmakutse, seda vähem aega tuleb hiljem kulutada kõikvõimalikele täpsustustele.

Milline on teie armastuse lugu? Jaga seda oma külalistega!

Küllap on teie kõige lähedasemad inimesed kursis sellega, kuidas teie armastuse lugu alguse sai ja arenes, aga teps mitte kõik pulmakülalised ei pruugi seda teada. Pulmaleht võimaldab teil seda jutustada – kus ja millal kohtusite, kas see oli armastus esimesest silmapilgust või tasahilju kokku kasvamine, millised on teie senise kooselu kõige ägedamad seigad ja seiklused, kuidas ja kus toimus kihlumine jne. Lisada saab ka meeleolukaid fotojäädvustusi!

Pulmaleht on kõige mugavam viis koguda ja jagada pulmafotosid

Digipulmakutsed ei kutsu mitte ainult pulma, vaid ka pärast pidu pilte ja videoid vaatama ning seda muinasjutulist päeva meenutama. Pulmalehele saad üles laadida kõik pulmas tehtud foto- ja videojäädvustused ning külalised saavad need endale mugavalt salvestada. Ära jääb see tüütu failide üleslaadimine ning eraldi saatmine. Sel moel saavad pulmadest tagantjärgi osa ka kõik need kutsutud, kes peost osa võtta ei saanud.

Scroll to Top